Kategorie:

Carsprint Tarnów wynajem aut

Avatar
Opublikowane przez admin

 Proponujemy usługę najmu aut osobowych dla wszystkich, jacy cenią sobie kompetentną obsługę, komfortową i bezpieczną jazdę oraz współczesne i niezawodne modele aut. Funkcjonujemy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a również Nowego Sącza. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im kompetentnym wsparciem oraz doradztwem. Jesteśmy fachowcami w swojej dyscyplinie. Dbamy o prawidłowy stan techniczny należącej do nas floty. Pojazdy regularnie przechodzą dokładne przeglądy oraz posiadają słuszne pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z wyświadczanych przez naszą firmę profesjonalnych usług skorzystały już dziesiątki zaspokojonych klientów, również indywidualnych, jak i prywatnych przedsiębiorstw. Cenią sobie naszą efektywną obsługę, formalności ograniczone do absolutnego minimum oraz ponadprogramowe promocje w postaci dostarczenia auta na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie bądź też Katowicach. Z całych sił staramy się spełnić wyczekiwania nawet naszych w największym stopniu wymagających klientów. Skutkiem tego też przygotowaliśmy kolosalną ofertę w interesujących cenach. Detale znajdują się na domenie internetowej http://carsprint.pl.

Do kogo adresujemy naszą ofertę wypożyczalni aut?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, która oferuje możliwość najmu pojazdów, również osobowych, jak oraz dostawczych. Do każdego kontrahenta podchodzimy w sposób indywidualny, dopasowując ofertę do jego oczekiwań, wymogów i preferencji.

Prowadzona przez nas wypożyczalnia pojazdów gwarantuje wynajem samochodów osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast samochody dostawcze wolno wynająć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Gwarantujemy działające technicznie auta, możliwość dodania fotelika dziecięcego i nawigacji GPS, a również stały dostęp do prowadzonego przez nas serwisu. Nasi konsumenci zawsze wyruszają od nas z pełnym bakiem i czystym oraz porządnym autem.

Cena wynajmu wozu nie zależy od ilości przebytych kilometrów, lecz jest podana jako stawka dobowa. W jej skład wkracza ubezpieczenia OC/AC/NW oraz podatek VAT. Dla kompletnego komfortu i satysfakcji naszych konsumentów akceptujemy płatność w złotych, dolarach, funtach oraz euro. Proponujemy konkurencyjne oraz ogromnie przystępne cenowo auta. Konsumenci mają do wyboru dużo świetnych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai i Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdziesz w naszej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych kontrahentów atrakcyjną oraz kompleksową ofertę wynajmu samochodów na obszarze województwa małopolskiego i podkarpackiego. Mamy duże doświadczenie w branży oraz nieustannie podnosimy własne kwalifikacje. Naszym zamiarem jest pełne zadowolenie i satysfakcja klientów. Dokładamy wszelkich starań, żeby każde zlecenie zrealizować z największą dokładnością.

To naturalnie dzięki nam nasi kontrahenci są w stanie dotrzeć wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej czy też otrzymać natychmiastową pomoc w przypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy samochód na lotnisko oraz gwarantujemy dojazd na konferencję służbową czy też wyśniony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z opisującą nas propozycją oraz skorzystania z usługi najmu samochodu.