Kategorie:

Dom seniora Warszawa Milanówek – Profesjonalna opieka medyczna

Avatar
Opublikowane przez admin

 Rezydencja Milanówek to dom opieki inny aniżeli wszelkie. Pozostał zbudowany dla seniorów i z myślą o nich. Każdy, najmniejszy nawet element tego miejsca to nie kwestia wypadku, a przemyślanych decyzji. Skonstruowaliśmy miejsce, w którym Twój najbliższy odnajdzie drugi dom. Wykwalifikowana, profesjonalna kadra pomoże przejść przez ten trudny etap rozstania oraz zmiany miejsca zamieszkania. Życzliwość i empatia, z którą każdego dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy i złagodzi proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym położeniu. Do wykorzystania seniorów mieszczą się pokoje do samodzielnej aranżacji, z szansą ustawienia własnych mebli. Można także skorzystać z pokoi zaprojektowanych przez nas.

Dom opieki Warszawa – Milanówek – z jakiej przyczyny warto?

Miejsce to gruntownie pozbawione jest barier, przystosowane do osób niepełnosprawnych. Nad całodobową opieką czuwają nie tylko doskonali, asertywni, pomocni opiekunowie, niemniej jednak też wykwalifikowany, fachowy zespół lekarzy i pielęgniarek. Gwarantujemy dostęp do współczesnego, kompetentnego oprzyrządowania medycznego, a też prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię czy rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej witalności i sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez znawców, a kierownik kuchni dba, żeby posiłki były smaczne oraz zdrowe. Podajemy 3 posiłki newralgiczne, drugie śniadanie i podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek oraz napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem i opieką gwarantujemy również rozmaite atrakcje, zajęcia i gry dla podopiecznych.

Jesień życia w rezydencji Milanówek

Wiemy, jak istotna jest aktywizacja ludzi starszych. Zajęcia ruchowe, muzyczne, rozrywki zespołowe, wyjścia do teatru czy kina – dlaczego nie! Jesteśmy tutaj, żeby spełniać i realizować potrzeby pensjonariuszy. Pragniemy, by ten ostatni etap doczesnej wędrówki był dla Waszych znajomych doświadczeniem miłym i interesującym. To miejsce jest drugim domem dla dziadków, a w domu nie powinno być przeszkód. Dom znajduje na 1,5 ha działce w beztroskiej, arkadyjskiej okolicy, objęta ładnym parkiem z dojściem do ławeczek, na jakich można wypocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Znaczna powierzchnia budynku zagwarantuje prywatność w czasie wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do przechadzek. W Rezydencji Milanówek dzięki zaangażowaniu oraz uprzejmości opiekunów, dominuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem potrzeb lokatorów tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum stolicy kraju, w sąsiedztwie kościoła, szpitala oraz punktów sprzedaży oraz punktów usługowych.