Kategorie:

Dzierżawa atrakcji na eventy – proparty.eu

Avatar
Opublikowane przez admin

Przygotowując imprezę dla maluchów lub ewentualnie piknik firmowy warto zatroszczyć się o dobre atrakcje, które są w stanie być skierowane zarówno do najmłodszych oraz ich rodziców. Niestety zakup drogich urządzeń animacyjnych, dmuchanych zamków, ścianek wspinaczkowych lub też innych sprzętów jedynie dla jednej imprezy jest najzwyczajniej w świecie niedochodowy – sporo lepszym rozwiązaniem jest wypożyczenie wyposażenia wspólnie z obsługą, która zadba o pracę urządzeń, przywiezie je na miejsce, rozmieści i po zakończonej imprezie – zajmie się ich złożeniem i zabraniem. Taką propozycję przygotowała firma proparty.eu, która od ponad 10 lat oferuje rozmaitego typu atrakcje na uroczystości.
Dmuchańce, zamki do skakania, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, tory przeszkód, lewitujące piłki oraz dużo więcej. Propozycja dotyczy urządzeń, które mogą zapewnić zabawę dzieciom oraz figurom dorosłym. Przedsiębiorstwo proparty.eu współpracuje z agencjami eventowymi i prywatnymi organizatorami imprez dla dzieci. Z oferty korzystają także firmy, które wypatrują atrakcji na wydarzenia służbowe czy wyjazdy integracyjne. Oprócz zabawy, urządzenia zapewniają też doskonałe narzędzie do budowy relacji międzyludzkich, szlifowania umiejętności przywódczych lub organizacji pracy – jest to idealny sposób, żeby zagwarantować pracobiorcom szkolenie na najwyższym, rozrywkowym poziomie.
Serdecznie zapraszamy do współpracy agencje eventowe, firmy organizujące uroczystości, fundacje, urzędy miast i wszystkie inne osoby, jakie chcą, aby impreza była bajeczna oraz obfitowała doskonałą zabawę. Przygotujemy propozycję, dobierzemy sprzęt, przywieziemy go na miejsce imprezy (czas oraz miejsce wynajmu ustalamy odpowiednio wcześniej, rezerwując termin), rozstawimy oraz zadbamy o to, żeby atrakcja była sprawna w trakcie trwania uroczystości, a po ukończonej zabawie – zajmiemy się złożeniem i odebraniem wyposażenia. Z powodzeniem obsługujemy pikniki rodzinne, imprezy dla potomstwa a również firmowe eventy – z nami i naszymi atrakcjami animacyjnymi każda impreza będzie udana!
Po więcej informacji odnośnie posiadanych atrakcji a również cennik i dostępność terminów uprzejmie zapraszamy na stronę internetową proparty.eu bądź do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Zobacz naszą stronę Proparty.eu –  euro bungee wynajem