Kategorie:

Jakim sposobem przygotować figurę na lato?

Avatar
Opublikowane przez admin

Posiadanie chudej i wysportowanej figury jest zamysłem dla dużej grupy osób, jednakże nie każdemu udaje się zachować odpowiedni rygor ćwiczebny i dietetyczny. Czasami nawet mimo ciężkiej pracy nad ciałem, rezultaty nie są do końca zadowalające.Alternatywą dla ćwiczeń i diety jest liposukcja kawitacyjna, która zezwala na miejscowe pozbycie się tkanki tłuszczowej z ciała. W tradycyjnej wersji wykonuje się ją poprzez dość inwazyjny zabieg odsysania tkanki tłuszczowej, jednakże to naturalnie dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii można to zrobić trochę mniej inwazyjnie. Liposukcja kawitacyjna, innymi słowy wykonywana przy pomocy ultradźwięków jest o wiele bardziej pewna dla organizmu, a też daje niesłychanie fantastyczne rezultaty.

Czym wyróżnia się liposukcja kawitacyjna?
Stereotypowa liposukcja jest niesamowicie inwazyjna dla organizmu, gdyż żąda zaawansowanej interwencji chirurgicznej. Liposukcja ultradźwiękami różni się od niej diametralnie, ponieważ tkanka tłuszczowa jest wydalana z organizmu ludzkiego w stosunkowo naturalny sposób. Cały zabieg polega na tym, iż przy pomocy specjalistycznych urządzeń regeneruje się podskórną tkankę tłuszczową. Dzieje się to poprzez wibracje spowodowane ultradźwiękami. Przez to metabolizm komórek tłuszczowych rozpoczyna przebiegać o wiele szybciej i jednostki tłuszczu są wydalane z organizmu. Ogromną zaletą tej metody jest to, iż tak samo, jak w wypadku stereotypowej liposukcji wolno zrealizować zabieg miejscowo. Oznacza to, iż jest to metoda dla osób, jakie chcą zredukować tkankę tłuszczową z całego ciała, a także dla osób, jakie mają problem z konkretną partią, na której zbiera się oporna tkanka tłuszczowa. Może to być na przykład brzuch, pośladki lub ewentualnie nogi. Sam zabieg jest niesłychanie bezpieczny, a rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu. W razie konieczności można wykonać od kilku do kilkunastu takich zabiegów, z jakich każdy trwa około 30 minut. W zależności od potrzeb wolno przeprowadzić od 5 do 10 zabiegów w blisko miesięcznych odstępach czasowych.

W jaki sposób sprawić, żeby ciało wyglądało znacznie lepiej?

Po serii zabiegów liposukcji warto także dbać o wygląd przez opalanie natryskowe. Jest to znakomity sposób, aby podkreślić szczupłe ciało. To właśnie dzięki opaleniźnie mięśnie wyglądają na znacznie bardziej wyrzeźbione, a pełne ciało wydaje się smuklejsze oraz znacznie bardziej wysportowane. Jeżeli jest kłopot ze słońcem, należałoby skorzystać z opalania natryskowego, jakie wolno przeprowadzić o każdej porze roku.
Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty liposukcji ultradźwiękami, a również innych zabiegów formujących sylwetkę, takich jak opalanie natryskowe czy też trening z elektrostymulacją. Proponujemy także o wiele więcej zabiegów modelujących figurę, a szczegóły można odnaleźć na naszej stronie.