Kategorie:

Urokliwa rzeczna wyprawa – Rzekami.pl

Masz już dosyć monotonnych weekendów spędzanych przed telewizorem? Chcesz zabrać rodzinę i dzieci na atrakcyjną wyprawę, która zezwoli Wam obcować z naturą i aktywnie spędzić wolny czas? Jeśli nie masz z perspektyw czy pomysłu na to, gdzie zabrać rodzinę – przetestuj ofertę Rzekami.pl. Jako pierwsza załoga na Mazowszu proponujemy spływ kajakowy Wkra, Wisłą bądź też Narwią. Posiadamy znakomity sprzęt, który pozwoli Wam popłynąć wyselekcjonowaną rzeką, poznać bliżej przyrodę, spędzić miło wolny czas, odprężyć się oraz przede wszystkim rewelacyjnie spędzić dzień, dbając nie jedynie o atuty rodzinne, lecz też ruch. Aktywne spędzanie czasu w odjazdowym miejscu – to propozycja, jaką przygotowaliśmy.
Jeżeli jednak kajakowy spływ Pomiechówek to dla Was nazbyt gigantyczne wyzwanie, jako nieliczni oferujemy pontony – bardzo dobry wybór dla rodziny. Nie ważne, czy przybędziecie we dwoje, lub także w siedem osób – suma spływu jest taka sama. Cała rodzina bez problemu zmieści się do bezpiecznego pontonu oraz będzie mogła przepłynąć rzeką Wkrą. Na jakimkolwiek etapie dbamy o sprzęt, sprawdzamy szlak oraz co najistotniejsze – gwarantujemy poboczne atrakcje, jakie pozwolą Wam spędzić przyjemnie czas.
Oferta Rzekami.pl skierowana jest nie tylko do rodzin – wiele agencji eventowych organizuje u nas podróże firmowe, integracyjne spływy kajakowe lub również atrakcje dla uczniów. Dbamy o transport (jeżeli nie macie auta, z zapałem odbierzemy Was z Pomiechówka, a po spływie odwieziemy na przystanek) oraz ukazujemy, że dla nas najważniejszy jest Klient i jego korzystna zabawa w trakcie spływu.
Toteż jeżeli szukasz ciekawego pomysłu na spędzenie weekendu, chcesz spowodować swoje umiejętności w czasie spływu kajakiem bądź najzwyczajniej w świecie w idyllicznej aurze popływać z rodziną pontonem – zapraszamy do nas. Dla firm i agencji eventowych przygotowaliśmy korzystną ofertę współpracy – także gorąco zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Poznaj uroki spływów kajakiem lub ewentualnie pontonem, zbliż się do natury oraz sprawdź, jak urokliwe jest pływanie Wkrą, Wisłą lub ewentualnie Narwią – to wszystko z ofertą Rzekami.pl!